• تهران، پونک، عدل شمالی، بلوار کمالی جهاد، کوچه یکم، پلاک یکم، واحد اول
تلفن همراه
09121184963
تلفن دفتر
03136343448
ساعات کاری
شنبه تا پنجشنبه ۹ تا ۲۰

دریچه هوای تازه

دریچه هوای تازه
 • ۲۳
 • مهر
 • دریچه هوای تازه

  دریچه هوای تازه (باران گیر)  محل نصب ( نمای ساختمان ) ضخامت ( 1 میلیمتر ) جنس ( آلومینیوم ) قابلیت: موارد مصرف – ...

  ۲۳ مهر ۱۴۰۱
  بدون دیدگاه
  لوور هوا رسان(پره ضد)
 • ۶
 • بهمن
 • لوور هوا رسان(پره ضد)

  کاربرد لوور هوا رسان ضد لوور هوا رسان(پره ضد) دریچه ای است با پره های Z شکل که توسط آن می توان بدون اینکه ...

  ۶ بهمن ۱۴۰۱
  بدون دیدگاه

  دریچه هوای تازه

  دریچه هوای تازه با توجه به پیشرفت های روزافزون در زمینه ی بهره وریِ بهینه از انرژی در صنعت ساختمان، استفاده از درب و پنجره های دوجداره برای همگان به امری ضروری و اجتناب ناپذیر تبدیل شده است.

  از طرفی نیز نظر به اینکه در این روشهای نوین،سعی در انسداد منافذ و سوراخ های احتمالی در واحدهای مسکونی،تجاری و اداری ، باعث شده است که تبادل هوایی و دمایی بین فضای داخل و بیرونِ مکان های یاد شده به حداقل برسد. جز دریچه های توزیع و تنظیم هوا می باشد.

  لذا با توجه به انسدادِ حداکثریِ منافذ عبور هوا از بیرون به داخل ،و از طرفی نیازِ تجهیزات گازسوز و ساکنین به اکسیژن، استفاده از دریچه تامین هوای تازه با توجه به مبحث ۱۷ مقررات ملی ساختمان الزامی می باشد. 

  ین دریچه تامین هوای تازه از ورق آلومینیوم ضخیم(به ضخامت یک میلیمتر) ساخته می شود. 

  طول شیارهای گریلیِ این نوع دریچه تامین هوای تازه با شیارهای ۹ و ۱۸ سانتی قابل تولید می باشد. 

  در صورتِ مربع بودنِ ابعاد این دریچه تامین هوای تازه ،به تناسب ابعادِ دریچه تامین هوای تازه از شیارهای موازیِ ۹ و ۱۸ سانتی برای تبادل هوای بیرون و داخل استفاده می گردد.تعداد ردیفِ شیارهای دریچه تامین هوای تازه بنا به ابعاد ِ دریچه هوای تازه متنوع می باشد.بعضی از ابعاد دریچه تامین هوای تازه یک ردیف و بعضی دوردیف و بنا به تناسبِ ابعادِ دریچه تامین هوای تازه ،این ردیف ها به هر میزان قابل افزایش نیز می باشد. 

  لبه های کناریِ ابعادِ دریچه تامین هوای تازه برای استحکام،دوام و قوامِ بیشتر در هر چهار بُعد به میزان پنج میل به بغل خم می شوند تا هم ایستاییِ دریچه تامین هوای تازه شیک به نظر برسد و هم بدنه ی دریچه تامین هوای تازه از احتمالِ تاب خوردگی مصون بماند. 

  ضخامت ورقِ دریچه تامین هوای تازه چهارگوش آلومینیومی گریلی نباید کمتر از یک میل باشد،در غیر اینصورت به راحتی در برابر ضربه و عوامل فرسایشی به سرعت تخریب و مستهلک می گردد. 

  برای تناسب رنگ نمای دیوار یا محیط با رنگ دریچه تامین هوای تازه ،می توان سطوحِ بیرونی و داخلیِ دریچه تامین هوای تازه را با رنگ های متنوعِ پودری استاتیکِ کوره ای، پوشش داد.