• تهران، پونک، عدل شمالی، بلوار کمالی جهاد، کوچه یکم، پلاک یکم، واحد اول
تلفن همراه
09121184963
تلفن دفتر
03136343448
ساعات کاری
شنبه تا پنجشنبه ۹ تا ۲۰

ترمینال القایی حجم متغیر هوا

ترمینال القایی حجم هوای متغیر (Induction VAV Box) مستقل از فشار برای سیستم‌هایی با تغییرات زیاد در بار حرارتی طراحی شده‌اند.

توضیحات

ترمینال القایی حجم متغیر هوا

در این نوع از پایانه‌ها، هوای اتاق به داخل باکس القا شده و پس از مخلوط شدن با هوای تهویه شده، علاوه بر تامین مقدار ثابت دبی هوا برای اتاق، با حفظ مقدار جابجایی هوا در شرایط مطلوب حتی در تغییرات بسیار زیاد بار حرارتی، شرایط محیطی مناسبی را برای ساکنان فراهم می آورد.این ویژگی خاص این پایانه‌ها به این معنی است که پدیده “dumping” در هوای سرد اتفاق نمی‌افتد و می‌توان دمای هوای اولیه از هواساز را تا حد امکان کاهش داد بدون آنکه اختلاف دمایی بالایی بین دمای هوای تغذیه و دمای اتاق ایجاد شود.

ترمینال القایی حجم هوای متغیر (VAV) را می‌توان در هوای تغذیه ساختمان‌های جدید و یا در حال بازسازی مورد استفاده قرار دارد. این پایانه‌ها قابلیت نصب کویل‌های بازگرمایش حرارتی و یا الکتریکی و همچنین پلنیوم توزیع کننده هوا را دارند. استفاده از این پایانه‌ها برای کنترل CO2 نیز یک انتخاب ایده‌آل است. با توجه به کیفیت هوای داخل اتاق‌، همواره مقدار مناسبی هوای تازه به داخل اتاق منتقل می‌شود. البته سیستم تامین کننده هوای اولیه نیز باید برای این منظور مناسب باشد.

محصولات مرتبط