• تهران، پونک، عدل شمالی، بلوار کمالی جهاد، کوچه یکم، پلاک یکم، واحد اول
تلفن همراه
09121184963
تلفن دفتر
03136343448
ساعات کاری
شنبه تا پنجشنبه ۹ تا ۲۰

ترمینال توزیع هوای چهارگوش با حجم متغیر

واحد پایه‌ی این نوع پایانه‌ها شامل دمپر و سنسور جریان بوده و متناسب با کاربری، می توانند مجهز به تجهیزات کنترلی متفاوتی باشند. این پایانه ها با توجه به بازخوردیکه از ترموستات داخل اتاق می گیرد، حجم هوای مورد نیاز فضا را تنظیم می کنند.

توضیحات

ترمینال توزیع هوای چهارگوش

ترمینال توزیع هوای چهارگوش با حجم متغیر ،واحد پایه‌ی این نوع پایانه‌ها شامل دمپر و سنسور جریان بوده و متناسب با کاربری، می توانند مجهز به تجهیزات کنترلی متفاوتی باشند. این پایانه ها با توجه به بازخوردیکه از ترموستات داخل اتاق می گیرد، حجم هوای مورد نیاز فضا را تنظیم می کنند.

ترمینال توزیع هوای چهارگوش با دمپر

واحد پایه‌ی ترمینال‌های تک کاناله چهارگوش (Single Duct VAV Box) حجم متغیر هوا شامل دمپر و سنسور جریان بوده و متناسب با کاربری، می‌توانند مجهز به تجهیزات کنترلی متفاوتی باشند. این پایانه‌ها با توجه به بازخوردی که از ترموستات داخل اتاق می‌گیرند، حجم هوای مورد نیاز فضا را تنظیم می‌کنند.

این ترمینال‌ها قادر هستند که هوای گرم و سرد را بطور همزمان به فضا برسانند. در شرایطی که اینگونه پایانه‌ها برای کنترل هوای گرم و سرد استفاده شوند، باید از ترموستات دوکاره و سنسور سنجش دمای هوا در ورودی و همچنین کنترل‌های تغییر سیستم از سرمایش به گرمایش بالعکس استفاده شود. معمولاً ترمینال حجم متغیر هوا در فضاهای داخلی ساختمان‌هایی که بار سرمایشی ثابتی داشته و به گرمایش نیازی ندارند بکار گرفته می‌شود.

کنترل دبی: الکترونیکی

رنج فشار اختلافی: 20 تا 1000 پاسکال

نشتی: بسیار پایین (پره‌های دمپر در حالت کاملا بسته)

دمای کارکرد: بین 10 تا 50 درجه سانتی‌گراد

بدنه: کاملا هوابند بدون نشتی

محصولات مرتبط