• تهران، پونک، عدل شمالی، بلوار کمالی جهاد، کوچه یکم، پلاک یکم، واحد اول
تلفن همراه
09121184963
تلفن دفتر
03136343448
ساعات کاری
شنبه تا پنجشنبه ۹ تا ۲۰

ترمینال حجم متغیر تک کاناله با کویل گرمایشی

ترمینال حجم متغیر هوا تک کاناله گرد (Single Duct VAV Reheat) شامل دمپر و سنسور جریان بوده و متناسب با کاربری، می‌توانند مجهز به تجهیزات کنترلی متفاوتی باشند.

توضیحات

ترمینال حجم متغیر تک کاناله

ترمینال حجم متغیر هوا تک کاناله گرد (Single Duct VAV Reheat) شامل دمپر و سنسور جریان بوده و متناسب با کاربری، می‌توانند مجهز به تجهیزات کنترلی متفاوتی باشند. این پایانه‌ها با توجه به بازخوردی که از ترموستات داخل اتاق می‌گیرند، حجم هوای سرد مورد نیاز فضا را تنظیم می‌کنند. در صورت نیاز به گرمایش، کویل گرمایش فعال شده و هوای عبوری را گرم می‌کند. کویل‌های الکتریکی بر اساس اطلاعات دریافتی از ترموستات می‌توانند در ظرفیت‌های مختلفی تولید حرارت کنند. همچنین کویل گرمایش آب گرم نیز می‌تواند بصورت تناسبی و یا دو وضعیتی خاموش/روشن عمل نماید.

امکانات دیگر :

واحد پایه‌ی این نوع پایانه‌ها شامل دمپر و کنترل کننده موقعیت دمپر، سنسور جریان و بعلاوه کویل گرمایش می‌باشد. این پایانه‌ها با توجه به بازخوردی که از ترموستات داخل اتاق می‌گیرد، حجم هوای سرد مورد نیاز فضا را تنظیم می‌کنند. در صورت نیاز به گرمایش، کویل گرمایش فعال شده و هوای عبوری را گرم می‌کند. کویل‌های الکتریکی بر اساس اطلاعات دریافتی از ترموستات می‌توانند در ظرفیت‌های مختلفی تولید حرارت کنند. همچنین کویل گرمایش آب گرم نیز می‌تواند بصورت تناسبی و یا دو وضعیتی خاموش/روشن عمل نمایند.

محصولات مرتبط