• تهران، پونک، عدل شمالی، بلوار کمالی جهاد، کوچه یکم، پلاک یکم، واحد اول
تلفن همراه
09121184963
تلفن دفتر
03136343448
ساعات کاری
شنبه تا پنجشنبه ۹ تا ۲۰

دریچه بازدید تاسیسات مدل شوتینگی

قیمت دریچه بازدید شوتینگ

از آنجایی که دریچه بازدید تاسیسات مدل شوتینگی می تواند از جنس های مختلفی ساخته شده باشد، همه آن ها قیمت یکسانی ندارند. شما باید با توجه به نیاز خود و بودجه ای که در دسترس دارید این محصول را خریداری کنید. دریچه بازدید شوتنیگ از جنس چدن یا آهن قطعا بهتر است، گالوانیزه نیز باید در این محصول به کار رفته باشد تا خاصیت ضد زنگ زدن پیدا کند.
همه این موارد بر قیمت این محصول تاثیر می گذارند، اما شما می توانید با خرید از سایت شهر آهن، کیفیت بالا را در کنار هزینه بسیار مناسب ببینید. شهر آهن، به دلیل اینکه محصولات را مستقیم از درب کارخانه تهیه می کند و واسطه ها را حذف کرده است، اجناس را با قیمتی مقرون به صرفه ارائه می کند و همواره توانسته است رضایت مشتریان عزیز خود را جلب کند.

ویژگی های دریچه بازدید

اگر قصد خرید این دریچه ها را دارید برخی از ویژگی های اصلی را که باید داشته باشند را در ادامه برایتان می گوییم.
دریچه بازدید باید راحت بر روی دیوار یا سقف یا دستگاه های شوتینگ زباله نصب شوند، همینطور باید در سایزها و رنگ های مختلف وجود داشته باشند تا در هر جایی که بخواهیم بتوانیم آن ها را نصب کنیم. طراحی این محصولات باید درست و دقیق باشد تا بتواند با محیط مورد نظر متناسب باشد.
دلایلی که باعث می شوند افراد این دریچه ها را در محیط خود به کار ببرند می توان به شکل و ظاهر زیبا تر که به محیط می بخشند اشاره کرد، همچنین دریچه های بازدید ایمنی محیط را افزایش می دهند و از اتفاقاتی همچون آتش سوزی و مواردی از این قبیل جلوگیری می کنند. این دریچه ها را می توانید از شهر آهن تهیه کنید

توضیحات

دریچه شوتینگی

دریچه بازدید تاسیسات مدل شوتینگی به عنوان دروازه ای برای ورود به محیطی خاص در ساختمان ها و در موارد اضطراری آن ها را به کار می برند. البته به این محصولات دریچه های دسترسی هم می گویند. این دریچه ها کاربردهای زیادی را به خود اختصاص داده اند. کاربردهای این دریچه ها مواردی از جمله قرارگیری در محلی که شیرآلات یا موتور آسانسور و… نصب شده اند، در مراکز آتش نشانی، درب ورودی سیستم های شوتینگ زباله و… هستند. این نوع دریچه بازیدید تاسیسات به عنوان شوت زباله کاربرد دارند.

 

محصولات مرتبط