• تهران، پونک، عدل شمالی، بلوار کمالی جهاد، کوچه یکم، پلاک یکم، واحد اول
تلفن همراه
09121184963
تلفن دفتر
03136343448
ساعات کاری
شنبه تا پنجشنبه ۹ تا ۲۰

دریچه برگشت هوا ی کنافی

اطلاعات فنی محصول : 

ابعاد دریچه برگشت هوا ی کنافی در سایز های استاندارد 20*20 30* 30 40*40 50*50 60*60 تولید می شوند و در صورت نیاز در سایز های سفارشی نیز هم به صورت وزنی و هم با قفل و لولاء و جهت تولید دریچه های زیر فن کوئل با مکش دریچه آلومینیومی قابل تولید می باشد.

معمولا درابعاد بالای 100 سانتیمتر و به طور کلی مواردی که وزن دریچه بازدید کناف زیاد باشد این دریچه ها به صورت وزنی تولید می شوند چرا که قفل مخفی تحمل بار سنگین را نداشته و فشار بیش از حد موجب خرابی قفل و در نهایت طول عمر کوتاه تر درب های بازدید کناف نصب شده روی سقف می گردد.

در سایز های بزرگ نیز دریچه ها به صورت 2یا3 لنگه تولید میشوند تا آلومینیوم های میانی به علت سنگینی بسیار زیاد دچار کمانش و یا تاب گرفتگی نشوند.

درب ها و دریچه های بازدید کناف دارای پنل های متنوع بوده که متناسب با شرایط اقلیمی و کاربری هر پروژه مورد استفاده قرار می‌گیرند

پنل MR: این پنل به رنگ سبز است که ضد رطوبت بوده.

پنل FR: تقریبا به رنگ صورتی بوده و ضد حریق می باشد.

پنل RG: به رنگ خاکستری می باشد که نه ضد حریق می باشد و نه ضد رطوبت وسبک ترین نوع پنل است.

پنلFM: به رنگ سبز بوده که هم ضد حریق است و هم ضد رطوبت و سنگین ترین نوع پنل است.

خصوصیات و مزایا
-نصب آسان وسریع، صرفه جویی در فضا و طراحی زیبا
– قابلیت تولید جهت زیر فن کوئل (دارای گریل) و افزایش تعداد درب بازشو
– انعطاف و قابلیت نصب بر روی کلیه سقف و دیوارها با هر نوع مصالح موجود (سقف های کاذب)
– جدا شدن درب از فریم

ویژگی های خاص دریچه برگشت هوا ی کنافی:
– ظاهری پنهان در سقف
– قابلیت تطابق رنگ با محیط اطراق خود.
-قابلیت نصب کاشی ، کاغذ دیواری ،MDF ،و هرنوع پوشش دیگر بر روی این دریچه
– دارای قفل مخفی فشاری
– دارای سیم بکسل حهت محافظت از سقوط درب دریچه به پایین
– تولید در ابعاد سفارشی

توضیحات

یکی از دلایل محبوبیت دریچه برگشت هوا ی کنافی، زیبایی و یکنواختی ایجاد شده توسط این درب بازدید در سقف های کناف در مقایسه با درب ها و دریچه های سنتی آهنی و آلومینیومی بازدید و دسترسی (معروف به زیر فن کوئل) می باشد. این مجموعه با اتکا بر دانش تولیــد و مهندسی جایگزینی مناسب را جهت دریچه های دسترسی سنتی به این صنعت معرفی می نماید. این دریچه کنافی همانند درچه های دسترسی برای تخلیه هوا بسیار مفید هستند.

کاربرد دریچه برگشت هوا ی کنافی

درب های بازدید مخصوص سقف کناف دارای دریچه آلومینیومی جهت دستگاه های مختلف تهویه مطبوع که نیاز به مکش هوا از زیر دستگاه دارند (کانال برگشت در طراحی موجود نباشد) مورد استفاده قرار می گیرند. دریچه برگشت هوا ی کنافی دارای قابلیت نصب انواع دریچه های آلومینیومی را دارا می باشد. نکته حائز اهمیت، قابلیت نصب دریچه های آلومینیومی بدون قاب و کاف دور دریچه می باشد که زیبایی و یکپارچگی مدرنی را به محصول می افزاید.

محصولات مرتبط