• تهران، پونک، عدل شمالی، بلوار کمالی جهاد، کوچه یکم، پلاک یکم، واحد اول
تلفن همراه
09121184963
تلفن دفتر
03136343448
ساعات کاری
شنبه تا پنجشنبه ۹ تا ۲۰

دریچه تاسیسات لولایی

ویژگی های دریچه تاسیسات لولایی

  • دارای چفت و قفل برای باز و بسته کردن درب جهت امنیت بیشتر
  • رنگ پودری کوره ای الکترو استاتیک
  • قابلیت نصب بر روی انواع سقف ها ، سقف کاذب و دیوار
  • قابلیت ساخت در دو نوع چفتی و قفل دار
  • قابلیت ساخت با ورق آلومینیوم، گالوانیزه یا استیل ضد زنگ

توضیحات

دریچه تاسیسات لولایی یکی دیگر از انواع دریچه های بازدید و دسترسی تأسیسات محسوب میشود. از جمله ویژگی های دریچه های بازدید لولایی این است که درب ، در حال باز بودن از ساختار دریچه کاملا جدا نمی شود و همیشه با کمک لولا به ساختار فریم متصل خواهد ماند.

دریچه بازدید  تاسیسات با قرارگیری در محل های نصب شیر آلات و نیز بخش هایی از رایزرهای ساختمان موجب سهولت دسترسی به سیستم های انتقال و تاسیسات در زمانهای تعمیر، سرویس و یا بازدید می شوند.

مشخصات دریچه تاسیسات لولایی

دریچه بازدید آلومینیومی لولادار دارای دو نوع فریم ۳ و ۵ سانتی میباشد و در دو مدل لولایی و وزنه ای تولید می گردد. درب دریچه بازدید لولادار قفلی بصورت یک ورق صاف و بدون هرگونه سوراخ و شیار می باشد. در نتیجه در این دریچه امکان تردد هوا وجود ندارد. درب این نوع  دسترسی بوسیله لولا به قسمت فریم متصل می گردد و به وسیله قفل زیمنسی، درب آن باز و بسته می شود. اما در مدل وزنه ای درب بصورت کامل از فریم جدا شده و بعد از مراحل بازدید و تعمیرات در محل خود قرار میگیرد.دریچه

سطح بدنه ی دریچه بازدید لولادار آلومینیومی ساده نیز بوسیله رنگ کوره ای در رنگهای متنوع قابل پوشش می باشد. این دریچه ها را می توان هم بصورت پیچ از رو، و هم بصورت پیچ از داخل (بصورت مخفی) در محل مورد نظر نصب کرد.

محصولات مرتبط