• تهران، پونک، عدل شمالی، بلوار کمالی جهاد، کوچه یکم، پلاک یکم، واحد اول
تلفن همراه
09121184963
تلفن دفتر
03136343448
ساعات کاری
شنبه تا پنجشنبه ۹ تا ۲۰

دریچه تاسیسات پی وی سی

ازخصوصیات دریچه تاسیسات پی وی سی ،استحکام و دوام دریچه تاسیسات پی وی سی می باشد. در محیط هایی با رطوبت بالامقاومت می کند و دچار استهلاک نمی شود.

توضیحات

خصوصیات دریچه تاسیسات پی وی سی

برای بازدید تاسیسات و تجهیزات آب و برق و موارد مشابه از دریچه بازدید استفاده می گردد.دریچه بازدید دارای دو جزءِ اصلی بنام فریم و درب می باشد.هر دو جزء دریچه بازدید از مواد پلیمری ABS ساخته می شود. 

فریم دریچه بازدید یک کلاف چهارگوش و یکدست می باشد که بوسیله ی یک لولای پلاستیکی درب دریچه تاسیسات پی وی سی متصل می شود. 

از دریچه بازدید تاسیسات  علاوه بر بازدید تجهیزاتِ تاسیساتی از قبیل شیرآلات و… در ابعاد بزرگتر برای بازدید دستگاه فنکویل و داکت اسپلیت نیز استفاده می گردد. 

لبه های بیرونی و جانبی فریم دریچه بازدید با حالت اریپ و شیبدار حالت زیبایی به ساختار فریم می بخشد.درب دریچه تاسیسات پی وی سی دارای بصورت لولایی باز و بسته می شود.عمل بازوبسته شدن درب دریچه بازدید به واسطه ی دستگیره ای که روی درب دریچه بازدید تعبیه شده، بازوبست می شود. 

حالت چفت خودکار دریچه تاسیسات پی وی سی این امکان را می دهد تا نیازی به قفل یا هر نوع وسیله ی اضافه برای تثبیت درب بر روی فریم دریچه بازدید پلاستیکی نباشد. 

دریچه بازدید در تمام ابعاد قابل تولید می باشد،اما برای ابعادی از قبیل ۱۵×۱۵ ، ۲۰×۲۰ ، ۲۵×۲۵ ،۲۰×۳۰ و ۳۰×۳۰ که ابعاد استاندارد تلقی می شوند،تولید انبوه صورت می گیرد تا بلافاصله با درخواست خریدار، قابل عرضه باشد. 

ابعاد مذکور به میزان نیم سانت از هرطرف نسبت به ابعاد چهارچوبه ی کلافی که قرار است دریچه بازدید روی آن نصب گردد کوچکتر است تا دریچه بازدید به راحتی در زمان نصب،در محل مورد نطر جانمایی گردد. 

از جمله ویژگی های دریچه بازدید پلاستیکی وزن مناسب و کمِ ان می باشد که به دریچه بازدید پلاستیکی این امکان را می دهد که هم بر روی سطوح دیوارها و هم سطوح سقف ها قابلیت نصب داشته باشد. 

محصولات مرتبط