• تهران، پونک، عدل شمالی، بلوار کمالی جهاد، کوچه یکم، پلاک یکم، واحد اول
تلفن همراه
09121184963
تلفن دفتر
03136343448
ساعات کاری
شنبه تا پنجشنبه ۹ تا ۲۰

دریچه تایلی سقفی مدل گردابی

جنس: ورق آلومینیوم

موارد مصرف: در مکان‌هایی که ذرات معلق وجود ندارد و به توزیع هوا با دبی بالا نیاز است این دریچه با بکارگیری از پره‌هایی خاص، هوا را بصورت گردابی توزیع کرده و باعث همگن شدن سریع دمای هوای ورودی و اتاق می‌گردد.

قابلیت نصب روی انواع مدل سقف کاذب(شامل سقف‌های تایلی آرمسترانگ یا کناف و …)

قابلیت نصب متعلقات لازم ساپورت‌گیری روی پلنیوم باکس پشت دریچه

نصب انواع فیلتر(هپا، کربن فعال، آلومینیومی و …) در پلنیوم باکس مخصوص این دریچه‌ها

توضیحات

دریچه تایلی سقفی

دریچه تایلی سقفی مدل گردابی از جنس آلومینیوم یا استنلس استیل بوده و بدون دمپر پشت دریچه‌ ای گروه تولیدی آرناونت و ساخت ایران می باشد.

دریچه های خورشیدی در ساختار یک صفحه ی مربع شکل، که داخل این صفحه ی مربع شکل با انواع اشکال مدور هندسی دکوراتیو طراحی و تولید شده اند کاربرد دریچه خورشیدی در اتاق های تمیز (Clean Room) است که فاقد ذرات معلق در هوا می باشد و همچنین نیاز به توزیع هوا با دبی بالا است.

دریچه سقفی گردابی

دریچه تایلی سقفی مدل گردابی اغلب از جنس آلومینیوم یا استنلس استیل بوده و بدون دمپر پشت دریچه‌ای ، با فیلتر باکس و پلنیوم پشت دریچه ای با عمقی بیشتر از پلنیوم باکس های دریچه های معمولی و در انواع مختلف رنگ های پودری الکترو استاتیک اجرا و تولید می گردد.

از دریچه های گردابی یا خورشیدی، هم برای هوای رفت و هم برگشت هوا می توان مورد استفاده قرار می گیرد.

دریچه خورشیدی  برای برگشت هوا استفاده می شود. امکان حرکت ملایم هوا روی دریچه، برای جلوگیری از هرگونه صدای اضافی، برای حفظ سطح مطلوب صدای داخل محیط در حد امکان‌پذیر می‌شود.

کاربرد دریچه های خورشیدی

از دریچه های خورشیدی در ساختمان های تجاری، اداری، منازل مسکونی و در فضاهایی که ارتفاع سقف در محدوده بین ۴ تا ۶.۲ متر است مورد استفاده قرار می گیرد.

دریچه تایلی سقفی مدل گردابی  با حداکثر میزان کارایی خود جریان هوا را به صورت ثابت و متغیر در محیط چرخش میدهد. حتی گاهی اوقات که میزان حجم جریان هوا از حداکثر به حداقل آن کم تر می شود و بهترین عملکرد را خواهد داشت.

به دلیل طراحی خاص این دریچه ها هوای ورودی به فضای تهویه شده به صورت گردابی یا چرخشی می باشد. در نتیجه آن همانند دریچه های سقفی گرد تخت هوای خروجی از این دریچه ها به صورت همگن در ۳۶۰ درجه پخش می شود.

محصولات مرتبط