• تهران، پونک، عدل شمالی، بلوار کمالی جهاد، کوچه یکم، پلاک یکم، واحد اول
تلفن همراه
09121184963
تلفن دفتر
03136343448
ساعات کاری
شنبه تا پنجشنبه ۹ تا ۲۰

دریچه جت نازل

امکانات:

  • پخش هوا به صورت متمرکز با قابلیت تنظیم در تمام جهات
  • قرارگیری در باکس در انواع یک، دو، سه و چهار المان
  •  هوادهی تا 8000 فوت در دقیقه
  • با قاب چهارگوش و گرد

موارد کاربرد

  • محیط های صنعتی
  • تالارها
  • سالن‌ها
  • ورزشگاه‌ها

توضیحات

دریچه جت نازل

دریچه‌های پرتاب بلند، انتخاب مناسبی جهت فضاهایی هستند که در آن نیاز به انتقال هوای تهویه شده به مسافت‌های دور از محل خروج هوا می‌باشد. جت نازل‌ها جهت دهش حجم بالای هوا در فضاهای بزرگ مانند سالن‌های تولیدی و نمایش که نیاز به پرتاب بلند هوا دارند طراحی شده‌اند. این جت هاذ جز دریچه های سقفی نیز بشمار می ایند.

یکی از راه حل‌های ارائه شده توسط موسسه فنی مشایخی برای پرتاب بلند جریان هوا دریچه‌های جت نازل می‌باشد که هم بر روی سقف (پرتاب عمودی) و هم بر روی دیوار (پرتاب افقی) نصب می‌شود.

برخلاف دریچه‌های جت دیفیوزر که قابلیت تغییر جهت جریان تا 30 درجه را در تمامی جهات دارند، دریچه‌های جت نازل تنها حول یک محور قابلیت تغییر جهت جریان تا 30 درجه را دارا می‌باشند.

با استفاده از این قابلیت علاوه بر توانایی دهش جریان هوا به نقطه دلخواه می‌توان در فصل‌های سرد و گرم سال جهت دهش دریچه بر اساس دهش باد گرم (پرتاب روبه پایین به دلیل طبیعت بالا رونده هوای گرم) و باد سرد (پرتاب رو به بالا به دلیل طبیعت پایین رونده هوای سرد) را نیز تغییر داد.

قابلیت دریچه جت نازل

یکی از قابلیت‌های این دریچه‌ها ارائه آن در المان‌های چهارگوش از جنس ورق آلومینیوم مرغوب به صورت تک المان تا چهار المان می‌باشد که قابلیت تزریق حجم بالای هوا در محیط را فراهم می‌آورند. این دریچه‌ها در قطرهای نامی استاندارد 100، 150، 200، 250، 300، 350، 400، 450، 500 میلی‌متر و جهت هوادهی 54 تا 1440 متر مکعب بر ساعت با قابلیت تنظیم جهت خروج جریان هوا از -30 تا +30 درجه ارائه می‌گردند.

جهت نصب این محصول از پیچ خودکار استفاده می‌گردد و جای پیچ (خزینه) قبل از اعمال پوشش رنگ روی قاب دریچه ایجاد می گردد. جهت اطمینان بهتر است این دریچه روی قاب چوبی یا فلزی نصب شود زیرا در صورت نصب مستقیم دریچه روی گچ امکان لقی و شل شدن آن به مرور زمان وجود دارد.

جهت نصب این دریچه‌ها روی دیوارهای کاذب با مصالح خشک همانند کناف نیز باید حتما دقت شود که دور تادور بازشوی دریچه از پروفیل‌های مخصوص سقف کاذب، جهت استحکام و اتصال مطمئن دریچه به دیوار استفاده گردد.

محصولات مرتبط