• تهران، پونک، عدل شمالی، بلوار کمالی جهاد، کوچه یکم، پلاک یکم، واحد اول
تلفن همراه
09121184963
تلفن دفتر
03136343448
ساعات کاری
شنبه تا پنجشنبه ۹ تا ۲۰

دریچه رفت چوبی با رنگ پلی اورتان

ویژگیهای دریچه رفت چوبی با رنگ پلی اورتان

  • این محصول به صورت خام و یا با رنگ درخواستی قابل عرضه می باشد.
  • ضخامت درچه چوبی برای ساخت این محصول از ورق چوب 8 میلیمتر و 10 میلیمتر می باشد.
  • این دریچه با رنگ پلی استر و پلی اورتان قابل رنگ آمیزی است.
  • دریچه چوبی بازدید فن کویل در تمامی ابعاد ساخته می شود و محدودیتی در تعداد و سایز ابعاد وجود ندارد.
  • در دو طرح لولایی و وزنه ای قابل ساخت است.
  • قاب دور دریچه 5 سانتیمتر می باشد ، که با در نظر گرفتن باد خور دریچه، از هر طرف بین 3 تا 4 سانتیمتر از اطراف سقف را می پوشاند.
  • برای نصب دریچه وزنه ای حداقل 40 سانتیمتر فضای خالی بین دستگاه تهویه مطبوع و دریچه زیر فنکویل فاصله نیاز است.

توضیحات

دریچه رفت چوبی با رنگ پلی اورتان از سری انواع دریچه چوبی (MDF) ، در حال حاضر جزء تجهیزات لوکس ساختمان و پروژه های مدرن محسوب میشود. این محصول با قابلیت رنگ آمیزی و یا روکش طرح چوب، گستره وسیعی از انتخاب متناسب با دکور مورد نظر مشتریان را در اختیارشان قرار می دهد.

از دریچه رفت چوبی با رنگ پلی اورتان  به عنوان تهویه و تعمیر و چکاپ دستگاه فنکویل استفاده می شود. این دریچه معمولا در زیر دستگاه فنکویل، به اندازه ابعاد آن در سقف کاذب توسط یک فریم تعبیه می شود. دریچه چوبی فنکویل بر روی این فریم متصل و نصب می شود.

اگرچه این دریچه رفت چوبی با رنگ پلی اورتان، چوبی نامیده می شود اما در واقع از روی آن رنگ پلی اورتان ریخته می شود . به همین دلیل در طرح و اندازه دارای تنوع بسیاری است.

ساخت دریچه رفت چوبی با رنگ پلی اورتان

ابتدا شکل دریچه رفت چوبی با رنگ پلی اورتان توسط نرم افزار های دیجیتالی با طرح دلخواه و مورد نظر طراحی میشود. سپس به وسیله دستگاه سی ان سی برش داده خواهد شد. پس از مونتاژ قطعات توسط رنگ پلی اورتان ضد آب سطح آن پوشش داده می شود‌. به دلیل تنوع در رنگ و طرح دریچه  کارفرمایان و مهندسین ناظر استقبال ویژه ای در کاربرد از این محصول از خود نشان می دهند.

قاب دریچه رفت چوبی  بوسیله دستگاههای فرم دهنده ی چوب در طرح ها و مدل های متنوع و شکیل قابل شکل دهی و فرم پذیری است. همچنین درب آن بوسیله طرحهایی که از طریق نرم افزار طراحی می شود متناسب با درخواست و سلیقه خریدار تولید می شود.

محصولات مرتبط