• تهران، پونک، عدل شمالی، بلوار کمالی جهاد، کوچه یکم، پلاک یکم، واحد اول
تلفن همراه
09121184963
تلفن دفتر
03136343448
ساعات کاری
شنبه تا پنجشنبه ۹ تا ۲۰

دریچه سبد تخم‌مرغی چهارگوش

امکانات

  • افت فشار بسیار کم برای تخلیه هوا
  • کنترل تخلیه هوا با دمپر
  • دارای پره‌های مستقیم و 45 درجه
  • قابلیت هوادهی به صورت یک، دو، سه و چهار طرفه

موارد کاربرد

  • هوای برگشت و تخلیه ساختمان‌های مختلف

توضیحات

دریچه‌ سبد تخم مرغی چهارگوش

دریچه‌ سبد تخم مرغی چهارگوش که به دریچه‌های شطرنجی هم معروف هستند عموما جهت استفاده بر روی کانال‌های تخلیه هوا و در مواردی بر روی کانال‌های برگشت هوا مورد استفاده قرار می‌گیرند. دریچه سبد تخم مرغی در دو مدل گرد و چهارگوش تولید می‌گردد همچنین امکان استفاده هر دو مدل در داخل تایل آرمسترانگ نیز وجود دارد.

این دریچه‌ها از نظر زاویه پره در دو نوع صفر و 45 درجه تولید می‌شوند. سطح مفید دریچه‌های سبد تخم مرغی با زاویه پره صفر درجه بیشتر از نوع 45 درجه و میزان افت فشار این مدل کمتر از نوع 45 درجه می‌باشد. در مدل‌های 45 درجه با توجه به زاویه پره، دید به داخل کانال کمتر از نوع صفر درجه بوده و همچنین امکان آرایش‌های مختلف پره‌ها به منظور جهت‌دهی جریان هوا وجود دارد.

امکانات نصب :

دریچه‌ سبد تخم مرغی چهارگوش در سایز‌های سفارشی تولید شده و امکان نصب دمپرهای پشت دریچه ای موازی و متقابل وجود دارد. نصب اين دريچه‌ها بوسيله پيچ‌های خودكار و بر روی قاب چوبی نصب شده بر لبه كانال صورت می‌پذيرد لذا بر روی انواع دیوارها از قبيل گچ، سيمان، آجر،‌ چوب و غيره قابل اجرا می‌باشد. این دریچه در انواع مختلف رنگ‌های پودری الکترو‌استاتیک تولید می‌گردد. از ویژگی‌های این دریچه‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

محل نصب: دیوار یا پیشانی سقف کاذب و یا سقف

ضخامت پره: 0.8 میلی‌متر

جنس: آلومینیوم

ضخامت قاب: 1 میلی‌متر

محصولات مرتبط