• تهران، پونک، عدل شمالی، بلوار کمالی جهاد، کوچه یکم، پلاک یکم، واحد اول
تلفن همراه
09121184963
تلفن دفتر
03136343448
ساعات کاری
شنبه تا پنجشنبه ۹ تا ۲۰

دریچه سقفی گرد تخت

کاربرد دریچه سقفی گرد تخت

دریچه سقفی گرد تخت آلومینیومی یک پخش کنه سقفی جهت استفاده در هوای رفت سیستم های گرمایشی و سرمایشی می باشد. پخش هوای این نوع دریچه به صورت 360 درجه بوده و مناسب سقف هایی تا ارتفاع 4 متر می باشد. این دریچه های تنظیم هوا به دلیل ساختار پره ها صدای بسیار کمی در هنگام عبور جریان هوا از روی پره ها ایجاد می کند.

توضیحات

دریچه سقفی گرد تخت

دریچه سقفی گرد تخت (دیفیوزر گرد تخت) قابل استفاده در کاربرد های سرمایشی،گرمایشی و تهویه مطبوع می باشد. این دریچه را می توان جهت دریچه رفت، برگشت و تخلیه (اگزاست) استفاده کرد.

این نوع دریچه سنتی ترین نوع دریچه گرد سقفی میباشد که به آن دریچه بلندگویی نیز میگویند. دریچه گرد تخت هوا را تا حد امکان به صورت انشعابی هدایت می کند تا فشار هوای خروجی باعث آزار افرادی که در زیر دریچه هستند نشود.

این نوع دریچه ها در محیط های کم ارتفاع مورد استفاده قرار میگیرد. پوشش رنگ آنها رنگ الکترو استاتیک کوره ای می باشد و جهت تنظیم فشار هوای عبوری از دمپر گرد پروانه ای استفاده میشود.

جنس دریچه های گرد

دریچه سقفی گرد که از جنس آلومینیوم با کیفیت بالا ساخته می شوند با رنگ کوره ای مرغوب در رنگ های متفاوت، بسیار شیک و متناسب با محیط مورد استفاده قابل عرضه هستند.

محصولات مرتبط