• تهران، پونک، عدل شمالی، بلوار کمالی جهاد، کوچه یکم، پلاک یکم، واحد اول
تلفن همراه
09121184963
تلفن دفتر
03136343448
ساعات کاری
شنبه تا پنجشنبه ۹ تا ۲۰

دریچه سقف روشنایی چهارگوش

رنگ آمیزی دریچه سقف روشنایی

دریچه سقف روشنایی آلومینیومی با رنگ سفید الکترو استاتیک عرضه می شود. همکاران ما در گروه اورانوس برای رضایت هرچه بیشتر مشتریان،با در نظر گرفتن معماری سنتی ایرانی و مدرن در ساخت و ساز کشور عزیزمان ایران، تمامی محصولات را بارنگهای مختلفی از قبیل: سفید ،کرم ،قهوه‌ای معمولی ،قهوه‌ای‌ سوخته و مشکی  را ارایه ‌می کنند.

نکته:

1- دریچه سقف روشنایی چوبی و آلومینیومی موجود می باشد. 2- رنگ آمیزی تمامی محصولات رنگ پودری (الکترواستاتیک) می باشد. 3-انواع مختلف دریچه به صورت استاندارد با رنگ سفید نیمه مات عرضه می شوند. 4- محصولات گالوانیزه بدون رنگ عرضه می شوند و در صورت سفارش رنگ آمیزی می شوند. 5- محصولات پلاستیکی بدون رنگ عرضه می شوند.     1-دریچه های پلاستیکی درجه یک قابلیت رنگ پذیری دارند. ( رنگ های هوا خشک)     2-دریچه های پلاستیکی درجه قابلیت رنگ پذیری ندارند.

توضیحات

دریچه سقف روشنایی چهارگوش

دریچه سقف روشنایی چهارگوش از جنس آلومینیوم با رنگ های استاتیک کوره ای ساخته میشود و در داخل سقف های سرویس و محیط های مختلف بکار میرود. دریچه های روشنایی سقفی بصورت وزنه ای ساخته میشوند و قابلیت جابجایی را دارند.

از طریق این دریچه ها و با استفاده از فلکسی یا ورق های مشابه انتقال نور به محیط انجام میگیرد. دریچه سقف روشنایی با جنس های آلومینیوم، آهن و MDF قابل ساخت هستند. همچنین طرح های آنها میتواند براساس الگوهای مختلف متنوع باشد.

شرکت فنی مهندشی مشایخی تولید کننده انواع مختلفی از دریچه سقفی با ابعاد و طرح های متنوع میباشد.

ساختار دریچه سقف روشنایی چهارگوش 

ساختار این مدل از دریچه ها به این صورت می باشد که یک ورق آلومینیومی به ابعاد ۶۰ *۶۰ بریده شده و دریچه هایی تا سایز ۵۵*۵۵ درون آن تعبیه میشوند. دریچه ای که روی ورق سوار میشود هم میتواند به صورت گرد و هم به صورت چهارگوش باشد .

دریچه سقف روشنایی چهارگوش آلومینیومی قابلیت ایجاد قسمتی برای مکش هوای محیط را دارا می باشد. این محصول مناسب فضاهایی است که نیاز به اجرای نور مخفی و مکش هوای دستگاه های تهویه مطبوع ، در یک فضای مشترک داشته باشد.

برای عبور نور از بالای دریچه سقفی روشنایی معمولا از طلق های پلاستیکی استفاده می شود . پوشش رنگی مورد استفاده از نوع پودری الکترواستاتیک میباشد که بصورت پودر روی دریچه نشسته و سپس وارد کوره شده و میپزد. قابایت ها: قابلیت نصب بسیار آسان با استفاده از تبدیلهایی با ابعاد مختلف جهت اتصال به کانال ، ظاهر زیبا و دکوراتیو،سایز استاندارد

 

محصولات مرتبط