• تهران، پونک، عدل شمالی، بلوار کمالی جهاد، کوچه یکم، پلاک یکم، واحد اول
تلفن همراه
09121184963
تلفن دفتر
03136343448
ساعات کاری
شنبه تا پنجشنبه ۹ تا ۲۰

دریچه طرح اسلیمی تامین هوای تازه

بنا به  تبادل هوای داخل ساختمانها یا مکان های سربسته با هوای بیرون و ایجاد بالانس هوایی، میان فضای یرونی و داخلی، تعبیه‌ی دریچه تامین هوای تازه در داخل و بیرون نمای ساختمان یا اتاقهای سربسته  ضروری است. با توجه به الزام نظام مهندسی مبنی بر کاربرد دریچه تامین هوای تازه در ساختمان های مسکون، اداری، تجاری و صنعتی،  شرکت فنی مهندسی مشایخی در راستای ایفای نقش در زمینه تولید محصولات مرتبط با صنعت تهویه مطبوع ، اقدام به تولید انواع دریچه تامین هوای تازه کرده است. دریچه تامین هوای تازه از سه نوع جنسِ آلومینیومی و پلاستیکی(پی وی سی) و چوبی تولید می‌گردد،  که به شرح مشخصات فنی انواع دریچه تامین هوای تازه می نشینیم:

توضیحات

دریچه طرح اسلیمی تامین هوا

استفاده از دریچه طرح اسلیمی تامین هوای تازه با توجه به پیشرفت های روزافزون در زمینه‌ی بهره وریِ بهینه از انرژی در صنعت ساختمان، استفاده از درب و پنجره های دوجداره برای همگان به امری ضروری و اجتناب ناپذیر تبدیل شده است. از طرفی نیز نظر به این که در این روشهای نوین، سعی در انسداد منافذ و سوراخ های احتمالی در واحدهای مسکونی، تجاری و اداری ،  موجب گردیده است که تبادل هوایی و دمایی بین فضای داخل و بیرونِ مکان های یاد شده توسط دریچه هوا به حداقل رسد.  لذا با توجه به انسدادِ حداکثریِ منافذ عبور هوا از بیرون به داخل ، و از طرفی نیازِ تجهیزات گازسوز و ساکنین به اکسیژن،  استفاده از دریچه تامین هوای تازه با توجه به مبحث ۱۷ مقررات ملی ساختمان الزامی است. دریچه  مشبک در انواع مختلف قابل تولید و عرضه است.

دریچه طرح اسلیمی تامین هوای تازه  مقایسه با گریل های چهارطرفه:

دریچه طرح اسلیمی تامین هوای تازه  تامین هوای تازه دارای گریلهای ۴ طرفه موازی است.هریک از این ترکیب گریلها به‌یک سو(شمال، جنوب، شرق و غرب)  است. این دریچه تامین هوای تازه در ابعادِ ۱۵×۱۵ ،  ۲۰×۲۰ ، ۲۵×۲۵ و ۳۰×۳۰ به صورت استاندارد تولید می‌گردد. دریچه تامین هوای تازه پلاستیکی گریل دار ۴ طرفه،  دارای نمای صاف است ولی پشت دریچه تامین هوای تازه دارای کلاف فرورونده در محل حفره نما است. دریچه تامین هوای تازه پلاستیکی گریل دارِ ۴ طرفه به وسیله  پیچ که در روی نمای دریچه تامین هوای تازه تعبیه شده،  در محل خود نصب می‌شود.

محصولات مرتبط