• تهران، پونک، عدل شمالی، بلوار کمالی جهاد، کوچه یکم، پلاک یکم، واحد اول
تلفن همراه
09121184963
تلفن دفتر
03136343448
ساعات کاری
شنبه تا پنجشنبه ۹ تا ۲۰

دریچه فن کوئل چوبی

ویژگیهای دریچه فن کوئل چوبی

  • این محصول به صورت خام و یا با رنگ درخواستی قابل عرضه می باشد.
  • ضخامت MDF برای ساخت این محصول از ورق چوب 8 میلیمتر و 10 میلیمتر می باشد.
  • این دریچه با رنگ پلی استر و پلی اورتان قابل رنگ آمیزی است.
  • دریچه چوبی بازدید فن کوئل در تمامی ابعاد ساخته می شود و محدودیتی در تعداد و سایز ابعاد وجود ندارد.
  • در دو طرح لولایی و وزنه ای قابل ساخت است.
  • قاب دور دریچه 5 سانتیمتر می باشد ، که با در نظر گرفتن باد خور دریچه، از هر طرف بین 3 تا 4 سانتیمتر از اطراف سقف را می پوشاند.
  • برای نصب دریچه وزنه ای حداقل 40 سانتیمتر فضای خالی بین دستگاه تهویه مطبوع و دریچه زیر فن کوئل فاصله نیاز است.

توضیحات

دریچه MDF

دریچه فن کوئل چوبی از سری انواع دریچه چوبی (MDF) ، در حال حاضر جزء تجهیزات لوکس ساختمان و پروژه های مدرن محسوب میشود. این محصول با قابلیت رنگ آمیزی و یا روکش طرح چوب، گستره وسیعی از انتخاب متناسب با دکور مورد نظر مشتریان را در اختیارشان قرار می دهد.

از دریچه بازدید فن کوئل چوبی به عنوان درب بازدید، تعمیر و چکاپ دستگاه فن کوئل استفاده می شود. این دریچه معمولا در زیر دستگاه فن کوئل، به اندازه ابعاد آن در سقف کاذب توسط یک فریم تعبیه می شود. دریچه چوبی فنکویل بر روی این فریم متصل و نصب می شود.

اگرچه این نوع دریچه بازدید فن کوئل ، چوبی نامیده می شود اما در واقع از ام دی اف تولید می گردد. به همین دلیل در طرح و اندازه دارای تنوع بسیاری است.

ساخت دریچه فن کوئل چوبی

ابتدا شکل دریچه بازدید فن کوئل چوبی توسط نرم افزار های دیجیتالی با طرح دلخواه و مورد نظر طراحی میشود. سپس به وسیله دستگاه سی ان سی برش داده خواهد شد. پس از مونتاژ قطعات توسط رنگ PVC ضد آب سطح آن پوشش داده می شود‌. به دلیل تنوع در رنگ و طرح دریچه فن کوئل MDF کارفرمایان و مهندسین ناظر استقبال ویژه ای در کاربرد از این محصول از خود نشان می دهند.

قاب دریچه چوبی فن کوئل بوسیله دستگاههای فرم دهنده ی چوب در طرح ها و مدل های متنوع و شکیل قابل شکل دهی و فرم پذیری است. همچنین درب آن بوسیله طرحهایی که از طریق نرم افزار طراحی می شود متناسب با درخواست و سلیقه خریدار تولید می شود.

نصب دریچه فن کوئل MDF

ساختار دریچه زیر فن کوئل چوبی از یک فریم چوبی و یک درب بازشونده یا جدا شونده تشکیل شده است.

دریچه فن کوئل چوبی (ام دی اف) به آسانی قابل نصب است و با نصب آن تمامی حفره های تاسیسات فن کویل توسط آن پوشش داده میشود. این دریچه بازدید همچنین قابلیت ساخت با آلومینیوم ، ام دی اف را دارد و میتوان آن را در هر مدل و ابعادی تولید کرد. درب دریچه بازدید فن کوئل چوبی به صورت وزنه ای لولایی ساده و شیار دار ساخته می شود.

فریم دریچه فن کوئل MDF بطور ثابت در محل مورد نظر نصب و درب دریچه نیز بصورت وزنه ای قابل باز و جدا شدن می باشد. پوشش این دریچه چوبی نیز یا از پی وی سی ضد آب یا پلی اورتان و یا وکیوم MDF می باشد.

قیمت دریچه زیر فن کوئل چوبی

برای تعیین قیمت دریچه فن کوئل چوبی یا همان MDF فاکتورهای متفاوتی تاثیر گذار است. تعداد دریچه ها، ابعاد آنها، نوع رنگ مورد نظر و قیمت بروز مواد اولیه. برای مشاوره و آگاهی از قیمت دریچه های بازدید فن کوئل ام دی اف با کارشناسان موسسه فنی مشایخی تماس گرفته و مشاوره رایگان بگیرید.

 

محصولات مرتبط