• تهران، پونک، عدل شمالی، بلوار کمالی جهاد، کوچه یکم، پلاک یکم، واحد اول
تلفن همراه
09121184963
تلفن دفتر
03136343448
ساعات کاری
شنبه تا پنجشنبه ۹ تا ۲۰

دریچه پانچی اتاق عمل

ویژگی دریچه پانچی

  • دریچه پانچی اتاق عمل یک صفحه پانچ شده با سوراخ هایی به قطر 15 میلیمتر می باشد.
  • این دریچه ها در ابعاد و اندازه های مختلق براساس نیاز مشتری قابل تولید می باشد.
  • دریچه پانچی اتاق عمل وزن کم و مقاومت و عمر مفید بالایی دارند.
  • با استفاده از این دریچه همیشه هوای محیط تازه و تمیزخواهد بود و ازتجمع هوای کهنه در محیط به راحتی جلوگیری خواهد کرد.
  • جنس دریچه های پانچ آلومینیوم و دارای پوششش رنگ الکترواستاتیک سفید می باشد.
  • جریان هوا از طریق منافذ دریچه پانچ قابل انتقال است و پرتاب هوا از این دریچه ریزشی است به صورت نقطه ای و  آرام تخلیه میگردد و با استفاده از این دریچه میتوان هوای کاملا یکنواختی در محیط داشت.

توضیحات

کاربرد دریچه پانچی

دریچه ها بخش مهمی از سیستم های تهویه می باشند که هرکدام با توجه به شکل و ابعادی که دارند در انتقال جریان هوا تاثیر گذار خواهند بود. همانگونه که از عنوان دریچه پانچی اتاق عمل مشخص است کاربرد این دریچه در اتاق عمل و جهت هوای رفت می باشد. الگوی پخش این دریچه به صورت ریزشی از سقف و به صورت آرام می باشد. ساختار یکپارچه این دریچه سطح تجمع الاینده ها در قسمت پشت و روی دریچه را به حداقل میزان ممکن رسانده و باعث سهولت در نظافت و شست و شوی آن شده است. این دریچه ها اغلب بدون دمپر و در نوع گرد و چهارگوش تولید می گردد.

در طراحی این دریچه ها سرعت در سطح دریچه به صورت متوسط بین 25 الی 35 فوت بر دقیقه در نظر گرفته می شود. با توجه به ساختار دریچه رفت اتاق عمل هوای تهویه شده به صورت آرام در محیط ریزش می کند و به سمت دریچه های برگشت هدایت می شود.

دریچه پانچی اتاق عمل دارای یک صفحه پانچ شده با سوراخ هایی به قطر 15 میلیمتر است. دریچه پانچی اتاق عمل به آسانی روی کانال چهارگوش یا توسط یک تبدیل روی کانال گرد نصب می شوند. دریچه های بیمارستانی و اتاق های تمیز قابلیت تنظیم لایه های هوا را بدون هیچگونه تغییری در حجم، فشار و میزان صدای هوا دارند.

محصولات مرتبط