• تهران، پونک، عدل شمالی، بلوار کمالی جهاد، کوچه یکم، پلاک یکم، واحد اول
تلفن همراه
09121184963
تلفن دفتر
03136343448
ساعات کاری
شنبه تا پنجشنبه ۹ تا ۲۰

دریچه گرد بلندگویی تخت با دمپر پشت- سایز بزرگ

جنس دریچه بلند گویی تخت بزرگ

همانند دیگر انواع دریچه‌ها این دریچه را نیز می‌توان از جنس‌های مختلفی ساخت. متریالی مانند پلاستیک، آلومینیوم و استنلس استیل ازجمله موادی هستند که می‌توان با استفاده از آن‌ها این نوع از دریچه را تولید کرد. به‌عنوان‌مثال دریچه گرد بلندگویی استیل یکی از محصولاتی است که محبوبیت بالایی در بین استفاده‌کنندگان دارد.

الگوی توزیع هوای در این دریچه به‌صورت آرام و متعادل است. بنابراین افرادی که در نزدیکی آن هستند احساس خوبی خواهند داشت و اذیت نمی‌شوند. به همین دلیل دریچه گرد بلندگویی تخت با دمپر پشت باعث احساس راحتی خاصی در افراد می‌شود و مانند دیگر دریچه‌ها هوا را به سمت کسانی که در اتاق هستند پرتاب نمی‌کند.

توضیحات

دریچه گرد بلندگویی تخت

دریچه گرد بلندگویی تخت با دمپر پشت  که به اسم دریچه گرد تخت نیز شناخته می‌شود، یکی از پایه‌ای‌ترین و ابتدایی‌ترین نوع دریچه‌هاست. علت نام‌گذاری این دریچه به نام بلندگویی، به‌خاطر ظاهر آن است که شکلی شبیه به بلندگو دارد. معمولاً ازدریچه گرد بلندگویی تخت با دمپر پشت در مکان‌هایی استفاده می‌شود که سقف دارای ارتفاع معمولی است.

یکی از ویژگی‌های خاص دریچه گرد بلندگویی تخت با دمپر پشت ، مایل قرار گرفتن پره‌های داخلی آن نسبت به قاب خارجی است. این موضوع باعث می‌شود تا این دریچه بتواند جریان هوای ورودی را به‌طور کاملاً مطلوب و متعادل در محیط پخش کند. این در حالی است که مثلاً دریچه‌ای مانند جت نازل، هوا را به‌صورت مستقیم و ناگهانی به محیط وارد می‌کند.

محصولات مرتبط