• تهران، پونک، عدل شمالی، بلوار کمالی جهاد، کوچه یکم، پلاک یکم، واحد اول
تلفن همراه
09121184963
تلفن دفتر
03136343448
ساعات کاری
شنبه تا پنجشنبه ۹ تا ۲۰

دریچه گرد سونایی بزرگ

ساخت دریچه های سونایی

عمدتا جنس ساخت این نوع دریچه ها آلومینیوم می باشد. اما ممکن است از پلاستیک و آهن گالوانیزه نیز استفاده شود. محل نصب این نوع دریچه ها پیشانی سقف کاذب و یا سقف می باشد. هرچند که در مواردی بر روی دیوار نیز نصب میشوند.

در ساخت دریچه گرد سونایی بزرگ حتماً باید اصل بدنه ی دریچه از آلومینیوم باشد تا در برابر زنگ زدگی و یا عوامل بیرونی مانند رطوبت و گرما مقاومت کافی را داشته باشد. متاسفانه برخی از تولیدکنندگان از ورقهای روغنی و متفرقه و نامرغوب در تولید دریچه سونایی استفاده میکنند که باید حتما در این زمینه دقت نماید.

در صورت استفاده از جنس آلومینیوم ، اجرای رنگ کوره ای مرغوب بر سطح دریچه سونایی نیز یکی از موارد با اهمیت بالا میباشد. دریچه گرد سونایی بزرگ را در قسمت پیشانی سقف کاذب و یا دیگر انواع سقف ها نصب و استفاده کرد.

توضیحات

 مزایای دریچه سونایی بزرگ

از قابلیت های دریچه گرد سونایی بزرگ  می توان افت فشار بسیار کم برای تخلیه هوا ، کنترل هوادهی با میزان باز و بسته بودن دریچه ، بسته شدن دریچه به صورت کامل و نصب آسان را نام برد.

دریچه گرد سونایی بزرگ همچنین می تواند هوادهی یا هواکشی را در محیط ، با تنظیمِ میزانِ باز و بسته بودنِ دیسکی که بر روی بدنه ی دریچه سونایی قرار دارد (بدون نیاز به دمپر)، به بهترین شکل بر عهده گیرد. با توجه به ساختار ظاهری دریچه سونایی ، با چرخش دیسک می توان در شرایط و فصول متفاوت، بنا به نیاز، حتی راه ورود و خروج هوا را به طور کامل مسدود کرد.

محصولات مرتبط