• تهران، پونک، عدل شمالی، بلوار کمالی جهاد، کوچه یکم، پلاک یکم، واحد اول
تلفن همراه
09121184963
تلفن دفتر
03136343448
ساعات کاری
شنبه تا پنجشنبه ۹ تا ۲۰

دریچه گرد سونایی رنگی

 مزایای دریچه های سونایی رنگی

از قابلیت های دریچه گرد سونایی رنگی می توان افت فشار بسیار کم برای تخلیه هوا ، کنترل هوادهی با میزان باز و بسته بودن دریچه ، بسته شدن دریچه به صورت کامل و نصب آسان را نام برد.

دریچه سونایی همچنین می تواند هوادهی یا هواکشی را در محیط ، با تنظیمِ میزانِ باز و بسته بودنِ دیسکی که بر روی بدنه ی دریچه سونایی قرار دارد (بدون نیاز به دمپر)، به بهترین شکل بر عهده گیرد. با توجه به ساختار ظاهری دریچه سونایی ، با چرخش دیسک می توان در شرایط و فصول متفاوت، بنا به نیاز، حتی راه ورود و خروج هوا را به طور کامل مسدود کرد. یکی دیگر از مزایای این دریچه ها تنوع رنگ بسیار بالای در ساخت آن ها است.

توضیحات

دریچه سونای رنگی

دریچه گرد سونایی رنگی جهت استفاده برای خروج هوا در سرویس های بهداشتی و حمام مورد استفاده قرار می گیرد. که با چرخش وسط این دریچه میزان باز شدگی محل عبور هوا را می توان تغییر داد. این دریچه با توجه به ساختاری که دارد به راحتی قابل شست و شو و تمیز شدن می باشد و دید به داخل کانال وجود ندارد.

دریچه گرد سونایی رنگی از یکی از انواع دریچه سقفی گرد محسوب میشود. از این دریچه برای ایجاد تهویه ی مناسب در محیط هایی با رطوبت بالا استفاده می شود. در مکانهایی مانند سونا، حمام، استخر و جکوزی، سرویس های بهداشتی هتلها ، مکان های ورزشی و صنعتی ، برای یک تهویه ی مناسب میتوان از آنها استفاده کرد.

دردریچه گرد سونایی رنگی ، مقدار جریان هوا ، با بالا و پایین رفتن سطح مخروطی شکل که در قسمت بیرونی و پایینی آن تعبیه شده و به سمت چپ و راست چرخیده و عمل میکند ، تنظیم می شود.

محصولات مرتبط