• تهران، پونک، عدل شمالی، بلوار کمالی جهاد، کوچه یکم، پلاک یکم، واحد اول
تلفن همراه
09121184963
تلفن دفتر
03136343448
ساعات کاری
شنبه تا پنجشنبه ۹ تا ۲۰

دریچه گرد نما

 رنگ دریچه گرد نما

کلیه ی سطوح بیرونی و داخلیِ دریچه گرد نما گرد آلومینیومی بوسیله رنگ پودری استاتیکِ کوره ای پوشش داده می شودنوع رنگ پوششِ دریچه گرد نما گرد متناسب با رنگ نما در نظر گرفته می شود تا این رنگ آمیزی هم از طرفی باعث تناسب رنگ محیطی بین این دریچه نما باران گیر و نمای ساختمان شود و هم سطح دریچه نما باران گیر را در برابر عوامل فرسایش از جمله آب باران و برف و نیز نورخورشید گردد.کد رنگ هایی که می توان بر روی سطوح دریچه گرد نما اجرا نمود بر اساس جدول و کد رنگ های استاندارد و کارخانه ای تعیین و اجرا می گردد.

برای اخطار همیشگی به ساکنین جهت استفاده صحیح از دریچه نما باران گیر باید برچسب اخطار مبنی بر عدم انسداد مسیر هوای تازه را بر روی فریمِ دریچه نما باران گیر حتما الصاق نمود تا در اثر عدم اطلاع افراد به هیچ عنوان مسیر عبورِ هوای تازه از دریچه نما باران گیر مسدود نگردد.

توضیحات

ازدریچه گرد نما باران گیر ی آلومینیومیِ گردِ با توری در جاهاییکه محل عبور هوای تازه را با مقطع گرد تعبیه کرده اند استفاده می گردد.

نوعِ دریچه  انتخاب شده در ساختار این دریچه تامیتن هوای تازه نیز به صورت خطی می باشد که از طرفی امکان تامین هوای تازه به راحتی مقدور باشد و از طرف دیگر از ورود حشرات و گرد و خاک یا ریزگرد به داخل محیط جلوگیری می شود.ساختار و شکل این دریچه نما باران گیر به خودیِ خود دکوراتیو بوده و با نصب آن بر روی حفره های عبور هوا بر روی نما،می توان گفت نواقص احتمالی در ساختار نما به خودیِ خود بر طرف می شود و دیگر نیازی به پوشش یا موردِ مکملِ دیگر در کنار یا روی دریچه گرد نما باران گیر وجود ندارد.

اندازه دریچه دریچه گرد نما

قطرهای تولیدی برای دریچه گرد نما با توری از ۷.۵ سانتیمتر تا ۶۰ سانتیمتر متغیر می باشد،اما بیشترین دامنه ی کاربردِ این دریچه نما باران گیر بینِ ۷.۵ سانتیمتر تا ۲۰ سانتیمتر می باشد.

برای قسمت پشتی یا فرو رونده ی این دریچه گرد نما در هر سایز یا قطرِ استاندارد به میزان نیم سانت از هر طرف بادخور در نظر گرفته می شود تا این دریچه نما باران گیر به راحتی در درون حفره نصب و جانمایی شود.  فریمِدریچه گرد نما آلومینیومیِ گرد با توری نیز از هر طرف حداقل به میزان سه سانتیمتر پوششِ مازاد برای کاور کردنِ سوراخها یا محل های خالی در دورتادورِ حفره اصلی در نظر گرفته شده است.

برای نصب آسان و سریع این دریچه نما باران گیر از دو وروش هالوژنی و پیچ از روی نمای دریچه نما باران گیر استفاده می شود.در صورتیکه قطر دریچه نما باران گیر از ۲۰ سانتیمتر کمتر باشد می توان از حالت نصب هالوژنی و با استفاده از فنر بهره گرفت اما برای قطرهای بالاتر بخ خاطرِ وزن دریچه نما باران گیر و امکان افتادن یا درآمدنِ دریچه از جای خود،بهتر است از پیچ رولپلاک برای نصب این دریچه نما باران گیر استفاده کرد.

محصولات مرتبط