• تهران، پونک، عدل شمالی، بلوار کمالی جهاد، کوچه یکم، پلاک یکم، واحد اول
تلفن همراه
09121184963
تلفن دفتر
03136343448
ساعات کاری
شنبه تا پنجشنبه ۹ تا ۲۰

لوور هوا رسان(پره ضد)

مکان نصب و جنس دریچه گریل (دریچه هوارسان)

لوور هوا رسان(پره ضد) روی سطوح دیوار، روی درب های یا پنجره ها و نیز کلاهک های چهارطرفه قابل نصب و استفاده میباشند. عرض و پهنای قاب لوور هوارسان اغلب سه تا چهار سانتیمتر می باشد. اما در صورت لزوم و درخواست مشتری، میزان پهنای قاب در زمان ساخت میتواند افزایش پیدا کند. 

با توجه به ساختار یکپارچه این محصول و نوع نصب صنعتی آن بر روی یک کلاف یا چهارچوب، و عدم نیاز به تجهیزات جانبی جهت تعبیه آن، لذا اغلب خریداران به راحتی با استفاده از چند پیچ، اقدام به نصب و تعبیه ی لوور هوا رسان در محل خود می نمایند. یعنی در صورتیکه ارتفاع و شرایط نصب آن در دسترس بوده و محل نصب خطرناک نباشد، خود خریدار می تواند اقدام به نصب آن کند.

توضیحات

کاربرد لوور هوا رسان ضد

لوور هوا رسان(پره ضد) دریچه ای است با پره های Z شکل که توسط آن می توان بدون اینکه ارتباط هوای بیرون را از داخل جدا کرد هوای تازه به محیط تزریق کرد. بیشترین کاربرد این دریچه در هوارسانی به محیط هایی مثل اتاق های هواساز، اتاقک های آسانسور، محیط های بسته ی پارکینگ ها، اتاق های موتورخانه ها، سالن های ورزشی و محیط های شبیه آنها میباشد.

دریچه گریل یا لوور هوارسان برای ورودی هوای تازه برای فضاهایی که در آن تجهیزاتی مانند هوارسان ها، و یا دیزل ژنراتورها کار میکنند استفاده میشود. دریچه های گریل بر روی دیوار، درب و یا پنجره ساختمان قابل نصب است.

در دیواره فضاهایی که نام برده شد لوور هوا رسان(پره ضد) با افت فشار کم و مزیت هوارسانی بالا به محیط ، هوای تازه محیط را انجام میدهد. علاوه بر آن از نفوذ آب باران، برف و جانوران از قبیل پرندگان کوچک و نیز گرد و خاک نیز جلوگیری خواهد شد.

پره های موازی Z شکل بطور یکنواخت و در یک فاصله ی معین از هم در ساختار داخلی این محصول، با خواب معکوس نسبت به محیط بیرون، باعث می شوند هیچ ارتباط دیداری بین دو محیط از بین برود.

بدنه و پره های Z شکل لوور هوارسان همیشه از ورق هایی با ضخامت بالا طراحی و ساخته می شود. بطوریکه استحکام این پره ها از فریم دور آن هم بالاتر در نظر گرفته می شود که در اثر فشار هوا یا موارد دیگر از حالت اصلی خود خارج نشود. نکته ی قابل ذکر این است که پره های Z شکل به صورت ثابت و همیشگی بر روی قاب مورد نظر جانمایی و تعبیه می گردد و امکان تغییر مسیر آنها وجود ندارد. 

جهت عدم ورود و نفوذ پرندگان، جانوران کوچک و حتی حشرات به داخل محیط از طریق شیار پره های لوور هوا رسان(پره ضد) ، در پشت پره ها از توری یا در مواردی از یک فیلتر یک یا دو اینچ مورد استفاده قرار میگیرد.

 

محصولات مرتبط