• تهران، پونک، عدل شمالی، بلوار کمالی جهاد، کوچه یکم، پلاک یکم، واحد اول
تلفن همراه
09121184963
تلفن دفتر
03136343448
ساعات کاری
شنبه تا پنجشنبه ۹ تا ۲۰
هزینه تعمیر کولر گازی چقدر است؟

هزینه تعمیر کولر گازی چقدر است؟

air conditioning repair split min

چرا تعمیر کولر گازی از اهمیت زیادی برخوردار است؟ دوره و زمانه‌ های کولرهای آبی و مدام تا بالای پشت‌ بام رفتن و تعویض پوشال و آمدن گرد و خاک از دریچه‌ های کولر به خانه به جای خنکی خیلی وقت است که تمام شده و این روزها کولرهای گازی و اسپلیت هم کارایی بهتری دارند و هم برای سرویس کولر گازی هزینه کمتری لازم دارند. از این‌ها که بگذریم این دستگاه ‌های برودتی جدید ما را به کنترل از راه دور هم مسلح می‌ کنند و برای تنظیم درجه خنکی مطلوب اتاق و ساختمان نیازی نیست بلند شویم و تا پای کلیدهای تند و معمولی دستگاه که روی دیوار نصب شده برویم.

اما خب برای اینکه این دستگاه خنک‌ کننده دلنشین کارش را درست انجام بدهد نیاز است تا دست ‌کم هر چند وقت یک‌بار از خدمات سرویس کولر گازی استفاده کنیم. خوشبختانه شرکت‌ هایی هم که سرویس و تعمیر کولر گازی ارائه می‌کنند و به ‌راحتی هم می‌ توانیم با یک جست‌وجوی ساده در اینترنت به اسامی و شماره تلفن آن‌ ها دست پیدا کنیم تا تعمیرکار کولر گازی به منزلمان یا محل کارمان بیاید و حتی به‌ صورت مشخص تاکید کنید .

کولر گازی ایران رادیاتور

سرویس کولر اسپلیت و تعمیرات کولر گازی

یکی از نشانه ‌هایی که به شما هشدار می ‌دهد دستگاه خنک‌ کننده شما به سرویس و شارژ و تعمیر نیاز دارد، این است که مثل همیشه خنک نمی‌ کند و این یعنی احتمالا اگر مشکل فنی خاصی برایش پیش نیامده باشد دست‌ کم با کمبود گاز مواجه است و با یک شارژ گاز كولر گازی یا گرفتن خدمات کولر گازی مسئله حل می‌ شود.

تعمیر برد کولر گازی

تعمیر برد کولر گازی اینورتر یا تعمیر کولر گازی اجنرال یا حتی جزیی ‌تر سرویس کولر گازی پنجره ای اجنرال فرقی ندارد، اگر چیزی درباره ‌اش در ایننترنت سرچ کنید احتمالا مثل داستان کمپرسور با فیلم ‌ها و متن ‌های آموزشی مواجه می ‌شوید اما باز هم توصیه ما تماس با نمایندگی تعمیرات کولر گازی جنرال به‌واسطه اینترنت و استفاده از خدمات تعمیر برد کولر گازی جنرال و خدمات کولر گازی جنرال خود آن ‌هاست. طبعا درباره تعمیر کمپرسور کولر ال 90 که اتفاقا دوگانه ‌سوز هم هست یا تعمیر کمپرسور کولر ریو توصیه ما همین است و فرقی نمی‌ کند دستگاه قرار است یک ساختمان را خنک کند یا یک ماشین را! مهم حفظ سلامت شما و دستگاه و کارایی آن است. در حقیقت تعمیر برد کولر گازی یکی از اصلی‌ ترین خدماتی‌ است که در این حوزه باید حواستان به آن باشد.

تعمیر کولرگازی 1024x683 1

تعمیر کولرگازی و سرویس اسپلیت

یکی دیگر از مواردی که ممکن است سر و کار شما را با جست‌وجو درباره تعمیرات کولر گازی بیندازد بروز مشکل در شیر سرویس کولر گازی است که در واقع برای جمع ‌کردن گازهای بو دار در کولرهای گازی و اسپلیت‌ها کاربرد دارد. البته معمولا این شیر ها خراب نمی‌ شوند مگر اینکه در حین جابه‌جایی صدمه ‌ای دیده باشند. هرچه هست این هم یکی از بخش‌ های سرویس کولرگازی محسوب می ‌شود که باید حواستان حتما به آن باشد. تعمیر کولر گازی پنجره ای و عیب یابی کولر گازی پنجره ای هم همین است و البته که چون این‌ ها دستگاه ‌هایی قدیمی ‌تر نسبت به کولر گازی و اسپلیت هستند بیشتر هم نیازمند گرفتن خدمات می‌شوند.

متخصص تعمیر کولر گازی

درخواست برای تعمیر کولر اسپلیت هم هر ساله در تابستان اوج می‌ گیرد و با شروع فصل گرما همه به‌ دنبال سرویس اسپلیت یا تعمیر کولر اسپلیت هستند. مشکلات دمپر و برد و کمپرسور یا نیاز شما به تعویض فیوز حرارتی یا ترمیم نشتی آب یا گاز هم از جمله مواردی است که می‌ تواند باعث نیاز شما به تعمیرات اسپلیت شود. البته بهتر است و باید عیب یابی کولر اسپلیت و تعمیر کولر اسپلیت حتما و حتما توسط تعمیرکار کولر گازی متخصص صورت بگیرد. گرفتگی فیلتر هوای درون دستگاه یا بسته بودن سینی خروجی تخلیه آب هم از دیگر مواردی ا‌ست.

3 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات ما


دریچه خطی چه کاربردی دارد؟
 • ۲۵
 • شهریور
 • دریچه خطی چه کاربردی دارد؟

  نوع دیگر از دریچه های تنظیم هوا دریچه خطی می باشد. دریچه خطی از جنس های آلومینیومی، پلاسیتیکی و چوبی که در سه نوع ...

  هزینه تعمیر کولر گازی چقدر است؟
 • ۲۵
 • شهریور
 • هزینه تعمیر کولر گازی چقدر است؟

  چرا تعمیر کولر گازی از اهمیت زیادی برخوردار است؟ دوره و زمانه‌ های کولرهای آبی و مدام تا بالای پشت‌ بام رفتن ...

  سیستم تهویه مطبوع چیست؟ انواع سیستم تهویه مطبوع و کارکرد آن‌ها
 • ۲۵
 • شهریور
 • سیستم تهویه مطبوع چیست؟ انواع سیستم تهویه مطبوع و کارکرد آن‌ها

  تهویه مطبوع چیست؟ تهویه مطبوع به طور دقیق عبارت است از  فن آوری رساندن شرایط طرح داخل به شرایط استاندارد یا آسایش ...

  تاسیسات چیست و چه کارایی دارد؟
 • ۲۹
 • شهریور
 • تاسیسات چیست و چه کارایی دارد؟

  تاسیسات چیست؟ در دنیا ی  امروز تامین آسایش بشر یکی از اهدف اصلی است به همین دلیل نقش تاسیسات مکانیکی به عنوان ...

  ارتباط با ما


  شماره تماس

  09131109867

  ادرس

  اصفهان-آبشار سوم-مجتمع رویال سنتر

  پست الکترونیک

  Mashayekhi.tec@gmail.com