• تهران، پونک، عدل شمالی، بلوار کمالی جهاد، کوچه یکم، پلاک یکم، واحد اول
تلفن همراه
09121184963
تلفن دفتر
03136343448
ساعات کاری
شنبه تا پنجشنبه ۹ تا ۲۰

کلاهک شومینه

مزایا:

برای تخلیه آلاینده هایی از قبیل دود،هوای ونت ها در ساختمان های مسکونی،تجاری،درمانی،صنعتی و نیز بخارات ناشی از فعل و انفعالات شیمیایی در محیط های آزمایشگاهی و تحقیقاتی در بام ساختمان ها از انواع کلاهک بام استفاده میشود.

کلاهک بام دارای مدل ها و انواع متنوع است.

جنسی که برای ساخت کلاهک بام بکار می رود از نوع ورق روغنی، گالوانیزه،آلومینیوم و حتی استیل است.انواع کلاهک بام عبارت از کلاهک اچ،کلاهک کلبه ای یا کلاهک کلبه ای،کلاهک آلمانی و کلاهک گردان است.

از جمله پرکاربردترین این کلاهک ها،کلاهک پره ای یا کلاهک کلبه ای است.کلاهک کلبه ای که در بام ساختمان های ویلایی،مسکونی و تجاری مورد کاربرد قرار میگیرند از یک پایه و چند پره ی تخلیه هوا و یک تاج کلاهک تشکیل میشود.

دسته بندی

توضیحات

کلاهک شومینه

کلاهک شومینه در دهانه ی خروجیِ دودکش شومینه ،موتورخانه ها و همچنین در نقطه ی انتهاییِ لوله های وِنت در بام ساختمان ها مورد کاربرد داردساختار کلاهک شومینه از دو قسمت اصلی از جمله پایه و گریل های خروجیِ  هوا تشکیل یافته استکلاهک شومینه با انواع ورق(ورق روغنی،ورق گالوانیزه) با ضخامت های متنوع قابل ساخت استعموما کلاهک شومینه از ورق یک میل روغنی با پوشش رنگ کوره ای پودری استاتیک ساخته می شود.

ضخامت کلاهک شومینه

اما منعی در تعیینِ نوع ورق ،ضخامت و یا ابعاد کلاهک شومینه وجود ندارد و کلاهک شومینه دقیقاً بر اساس در خواست مشتری ساخته و تحویل می شودارتفاعِ استاندارد پایه  کلاهک شومینه 30 سانتی متر و تعدادِ پره ها یا گریل های کلاهک شومینه ،چهار پره است.اما مجددا ً شایان ذکر است که منعی در اندازه و ارتفاع پایه ی کلاهک شومینه و تعداد پره ها وجود نداردسقف کلاهک شومینه بصورت متنوع از قبیلِ “یک شیب”،”دوشیب” و همچنین بصورتِ هلالی قابل طراحی و ساخت است

محصولات مرتبط