• تهران، پونک، عدل شمالی، بلوار کمالی جهاد، کوچه یکم، پلاک یکم، واحد اول
تلفن همراه
09121184963
تلفن دفتر
03136343448
ساعات کاری
شنبه تا پنجشنبه ۹ تا ۲۰

دریچه اتاق عمل

دریچه برگشت اتاق عمل سوراخدار جهت سوکت بیهوشی
 • ۲۲
 • مرداد
 • دریچه برگشت اتاق عمل سوراخدار جهت سوکت بیهوشی

  دریچه برگشت اتاق عمل سوراخدار دریچه برگشت اتاق عمل سوراخدار جهت سوکت بیهوشی به منظور استفاده در کانال هوای برگشت اتاق عمل بر ...

  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱
  بدون دیدگاه
  دریچه پانچی اتاق عمل
 • ۶
 • بهمن
 • دریچه پانچی اتاق عمل

  کاربرد دریچه پانچی دریچه ها بخش مهمی از سیستم های تهویه می باشند که هرکدام با توجه به شکل و ابعادی که دارند در ...

  ۶ بهمن ۱۴۰۱
  بدون دیدگاه
  دریچه هوای رفت اتاق عمل
 • ۲۲
 • مرداد
 • دریچه هوای رفت اتاق عمل

  دریچه اتاق عمل همانگونه که از عنوان “دریچه هوای اتاق عمل ” مشخص است کاربرد این دریچه در اتاق عمل و جهت هوای ...

  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱
  بدون دیدگاه

  دریچه اتاق عمل چیست؟

  دریچه اتاق عمل همانگونه که از نامش پیداست جهت هوارسانی در سیستم رفت هوا و مکش هوا در سیستم برگشت، در اتاق های عمل یا اتاق های تمیز (کلین روم) به کار می رود.

  اولین و مهم ترین پیش نیاز برای تهویه هر اتاق عمل بیمارستانی به حداقل رساندن خطر عفونت در هنگام انجام عمل روی بیماران است. برای رسیدن به این هدف مهم کنترل دقیق فشار و دمای اتاق عمل الزامی است.

  این دریچه های بیمارستانی میتوانند توزیع هوا را به شکل ریزشی و لایه ای در محیط بصورت یکنواخت انجام دهند. همچنین آنها توانایی تنظیم لایه های هوا بدون هیچ تغییری در حجم، فشار و میزان صدای هوا را دارند. این دریچه ها مثل دریچه آرمسترانگ کاربردی های محیط های بیمارستانی را دارد.

  ساختار و  محل نصب دریچه اتاق عمل

  ساختار این دریچه ها دارای یک فریم به عرض 33 میلیمتر در محیط دریچه و عمقی به اندازه ی 5 سانتیمتر در قسمت پشتی آن می باشد. ساختار یکپارچه این دریچه سطح تجمع آلاینده ها در قسمت پشت و روی دریچه را به حداقل میزان ممکن رسانده و باعث سهولت در نظافت و شست و شوی آن شده است.

  دریچه اتاق عمل که از آن دریچه بیمارستانی نیز یاد میشود، جهت سیستم رفت هوا به دلیل سطح مفید بالا و تامین هوای مورد نیاز فضای اتاق عمل به صورت پانچی (دارای سوراخهای گرد مشبک) تولید می شود. قطر سوراخهای گرد بین 6 تا 20 میلیمتر میتواند متغیر باشد. آنها را هم میتوان در سقف کاذب نصب نمود و هم در سقف غیر کاذب.

  دریچه اتاق عمل برای فرآیند برگشت هوا، علاوه بر پرّه های فویلی، دارای سوکت بیهوشی جهت عبور این سوکت نیز می باشد. این دریچه ها را هم به شکل چهارگوش و هم بصورت گرد میتواند طراحی و تولید کرد.

  جنس و رنگ دریچه های اتاق عمل

  دریچه های اتاق عمل با استفاده از یک تبدیل یا پلنیوم باکس که در پشت آن قرار داده میشود به خط اصلی کانال هوا متصل می شوند. جنس ساخت این محصول به صورت پیش فرض آلومینیوم میباشد. در عین حال براساس درخواست کارفرما یا مهندس مشاور یا ناظر، این محصول را می توان از جنس استنلس استیل نیز طراحی و تولید کرد.

  این دریچه ها قابلیت نصب فیلتر هوای آلومینیومی یک یا دو اینچ با امکان شستشو را نیز دارا هستند. لازم به ذکر است این نوع فیلتر را بر روی دریچه اتاق عمل هم در فرآیند رفت هوا و هم در فرآیند برگشت هوا می توان نصب و استفاده کرد.
  سطوح روی دریچه اتاق عمل توسط رنگ کوره ای مرغوب در رنگ های متنوع پوشش داده میشود.

  قیمت دریچه اتاق عمل

  شرکت فنی مهندسی مشایخی از تولید کنندگان با سابقه انواع دریچه های ساختمانی، انواع دریچه های بیمارستانی و اتاق عمل در ایران میباشد. مانند بسیاری از محصولات تولیدی د دریچه اتاق عمل نیز باید براساس قیمت روز مواد اولیه آن برآورد شود.

  با توجه به متغیر بودن نرخ ارز و مواد اولیه تولیدی قیمت انوادریچه های بیمارستانی نیز متغیر خواهد بود. لذا برای اطلاعات کامل و دریافت مشاوره لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید.