دریچه های استیل

دریچه های استیل

دریچه های استیل

انتخاب دریچه های استیل به علت زیبایی و دکوراتیو بودن در سال های اخیر مورد توجه زیادی قرار گرفته است. مهم ترین دلیل استفاده از این دریچه ها این است که باعث ایجاد جلوه ی بصری زیبایی در فضای داخلی ساختمان می شود. با ماه همراه باشید تا تنها نمایندگی معتبر در زمینه ی تولید و فروش دریچه های استیل را به شما معرفی کنیم.

این دریچه ها از ورق استیل باکیفیتی ساخته شده اند که علاوه بر زیبایی طول عمر بالایی دارند و تا سال های سال نیازی به تعویض پیدا نمی کنند. مهم  ترین علت انتخاب این دریچه ها زیبایی ظاهری آن است که به خوبی با انواع سبک طراحی دکوراسیون داخلی هماهنگ می باشد.

انتخاب نمایندگی مناسب برای خرید این دریچه ها نقش مهمی در کیفیت دریچه ها دارد. مؤسسه ی فنی مهندسی مشایخی با بهره بردن از دانش و تخصص طراحان و سازندگان, اولین و تنها تولید کننده ی دریچه های استیل است.

کاربرد دریچه های استیل

دریچه های استیل

از این دریچه های در مکان های مختلف از یک ساختمان با اهداف مختلف استفاده می شود. دریچه های استیل به عنوان انواع دریچه های هوا و حتی به عنوان دریچه شیر و شلنگ آتش نشانی تولید و مصرف می شوند. دریچه استیل، همچنین به عنوان دریچه بازدید دستگاه های فنکویل در اتاق های تمیز نیز به کار می رود.

کاربرد در استخرها: به دلیل مقاومت بالای این دریچه های در برابر اکسید شدن و رطوبت می توان از این دریچه ها برای استخرها، محیط های مرطوب و محیط های اسیدی استفاده کرد.

از استیل معمولی، استیل خش دار و استیل رنگی به دلیل داشتن ظاهری دکوراتیو برای ساخت این دریچه استفاده می شود. این سطح از تنوع انواع سلیقه های را پوشش می دهد و مشتریان زیادی را به صورت پیوسته راضی نگه می دارد.

از جمله کاربرد های دیگر دریچه استیل می توان به دریچه استیل گرد اشاره نمود که بصورت شیک و دکوراتیو تولید و عرضه می شوند. دمپرهای استیل انواعی از دریچه های استیل هستند که با استفاده از ورق استیل باکیفیت تهیه می شوند.

انواع دریچه های استیل

 

 

دریچه استیل خطی صفر: جنس این نوع دریچه استیل، از استیل بگیر و نگیر می باشد، به طور کلی دریچه استیل از ورق استیل نگیر تولید و به فروش می رسد که عیار استیل آن 304 است، اما در برخی محیط ها که از آلاینده های اسیدی و خورنده برخوردار هستند باید از عیار 316 استفاده شود. دریچه های استیل خطی از تیغه های خطی صفر درجه یا زاویه دار متشکل هستند در تمام آن از جنس استیل استفاده می شود.

 از کاربردهای آن ها می توان به استفاده در فروشگاه ها، دکوراسیون منزل، مراکز فروش و محیط های تجاری اشاره کرد. این نوع دریچه ها با زاویه پره های صفر درجه یا دریچه دار هم برای جهت هوای رفت و هم برای جهت هوای برگشت کاربرد دارد. محل نصب آن ها نیز در داخل دیوار و یا در سقف می باشد.  رنگ پیش فرض آن ها سفید ولی امکان رنگ آمیزی آن ها وجود دارد و حتی امکان اسیدشویی و بدون پوشش رنگی بنا به درخواست مشتری نیز وجود دارد.

دریچه استیل بازدید فن کویل: این نوع دریچه ها که به عنوان درب بازدید به کار می روند نیز تماماً باید از استیل تشکیل شوند، اگر دریچه بازدید فن کویل از لولا متشکل باشد، لولای مخصوص باز و بسته شدن نیز باید از جنس استیل تولید شود. در حقیقت دریچه بازدید دری است برای بازبینی فن کویل های سقفی شیر آلات، فلکه های آب، فیوز های برق و… به کار می رود. این نوع دریچه ها انواعی دارد مانند: دریچه بازدید فن کویل ساده، دریچه بازدید فن کویل شیار دار، دریچه بازدید فن کویل 30 درجه، دریچه بازدید فن کویل کله قندی، دریچه بازدید فن کویل گل سقفی، دریچه بازدید فن کویل مشبک و…

 دریچه استیل چهار طرفه سقفی: از سایر محصولاتی که می توان از ورق استیل تولید نمود، دریچه استیل چهار طرفه سقفی است که در این نوع دریچه استیل هم برای تیغه های مربعی درون دریچه و قسمت فریم، استیل بهترین ماده است.

این نوع دریچه در استخر ها کابرد بالقوه ای دارد. این نوع دریچه ها به دلیل تعدیل پرتاب هوا به تمامی جهات به دلیل تقارن شکل خود از پر کاربرد ترین دریچه ها هستند. توانایی به کارگیری هم در جهت دمش و هم در جهت مکش از دیگر کاربرد های این دریچه ها است که برای مکش حتماً به دمپر نیازی ندارد. این دریچه ها هم به صورت مستقل و هم به صورت متصل به سقف نصب شوند.

این دریچه ها دارای پره های پخش هوا در یک الی چهار جهت بصورت افقی را دارند که در جهت هوای رفت و برگشت و تخلیه به کار می روند. دریچه های استیل برای کانال هایی هستند که در سقف دهانه انشعاب آن ها از سقف خارج می شود به صورت افقی از دریچه های سقفی چهار گوش استفاده می شود.

مزایای دریچه های استیل

مرکز-فروش-دریچه-استیل

مزایای دریچه استیل خطی صفر: این دسته از دریچه های استیل مزایایی دارد مانند: توانایی ساخته شدن در دیوارها با زاویه دلخواه، هوا را از سقف به خوبی در داخل محیط می ریزد، توانایی پرتاب مستقیم هوا در آن ها با افت بسیار کمی انجام می پذیرد. اما همان طور که این دریچه ها مزایایی دارند از برخی محدودیت ها مانند: عدم جهت دهی، نا مناسب بودن برای محل های پر برخورد و… نیز برخوردار است.

مزایایی دریچه های استیل بازدید فن کویل: این دسته از دریچه ها نیز از مزایایی برخوردار هستند مانند: نصب آسان و سریع، پوشش محفظه ی دستگاه فن کویل در سقف، متنوع بودن در مدل و رنگ و ابعاد متنوع هنگام تولید، تنوع در شکل و…

مزایایی دریچه های استیل چهار طرفه سقفی: این دریچه ها دارایی مزایایی مانند: نصب آسان در کانال چهار طرفه و یا کانال گرد توسط تبدیل، پخش هوا در فضا با میزان بالا و… برخوردار هستند.

سخن پایانی

انتخاب دریچه های استیل برای ساختمان علاوه بر طول عمر و کیفیت بالا دارای زیبایی بصری فوق العاده ای است که هر بیننده ای را شگفت زده می کند. تنوع طرح و رنگ این دریچه ها انواع سلیقه ها را به خوبی پوشش می دهد و مشتریان زیادی را برای خرید این دریچه ها مشتاق می کند.

برای دریافت خدمات مشاوره در زمینه ی خرید دریچه های استیل می توانید به وب سایت مؤسسه فنی و مهندسی مشایخی مراجعه کنید و بعد از بررسی نمونه کارهای این مجموعه بهترین انتخاب را داشته باشید.

برای دریافت خدمات مشاوره در زمینه ی خرید دریچه های استیل می توانید به وب سایت مؤسسه فنی و مهندسی مشایخی مراجعه کنید و بعد از بررسی نمونه کارهای این مجموعه بهترین انتخاب را داشته باشید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی


مقالات ما


دریچه بازدید
 • ۱۳
 • اردیبهشت
 • دریچه بازدید

  اهمیت دریچه بازدید در ساختمان   دریچه بازدید یکی از انواع دریچه هایی است که برای دسترسی به تأسیسات ساختمان مورد استفاده قرار ...

  دریچه اسلوت
 • ۱۳
 • اردیبهشت
 • دریچه اسلوت

  دریچه اسلوت چیست؟   آیا می دانید دریچه اسلوت چه نوع دریچه ای است و برای افزایش تهویه مطبوع در چه مکان ...

  جعبه کلکتور
 • ۱۳
 • اردیبهشت
 • جعبه کلکتور

  جعبه کلکتور کاربردها و معیارهای خرید آن   همه روزه شاهد پیشرفت های زیادی در زمینه ی لوله کشی آب، فاضلاب، گاز ...

  دریچه چوبی
 • ۱۳
 • اردیبهشت
 • دریچه چوبی

  کاربرد دریچه ی چوبی و انواع آن دریچه چوبی از جمله المان های متناسب با طراحی چوب در دکوراسیون داخلی فضاهای مدرن امروزی ...

  ارتباط با ما


  شماره تماس

  09131109867

  ادرس

  اصفهان-آبشار سوم-مجتمع رویال سنتر

  پست الکترونیک

  Mashayekhi.tec@gmail.com